O projekte mPizza

Na počiatku bola láska...


...láska k jedlu a moderným technológiám. Po láske nasledovalo trocha programovania, testovania a potom prišiel rok 2008. A s ním aj mPizza, aplikácia, z ktorej si svoje jedlo objednáte kdekoľvek a pritom nezaplatíte ani korunu navyše.

Bez dobrých reštaurácií by však u nás bolo trochu smutno, a preto sme ešte pred štartom zaplnili aplikáciu podnikmi, v ktorých nám chutilo. Najskôr to boli pizzerie, neskôr sa ponuka jedál rozrástla aj na sushi alebo napríklad cestoviny. Dnes u nás nájdete cez viac než dve stovky reštaurácii, ktoré sa každodenne vydávajú na odvážnu misiu proti hladu.

Za objednávku nič neplatíte

Keď Vám zaškŕká v bruchu, máte iné starosti než premýšľať, ako rýchlo sa dostanete do obľúbenej reštaurácie alebo na koľko Vás objednávka z mobilu vyjde. Preto sme Vám to výrazne uľahčili - za objednávku nič neplatíte a jedlo Vám doručia tam, kdekoľvek si budete priať. Žiadna registrácia, žiadne prieťahy.Navrhujeme aplikácie nielen pre reštaurácie, ale aj ďalších zaujímavých klientov

Za projektom mPizza stojí spoločnosť DEEP VISION s.r.o., ktorá vyvíja informačné systémy pre mobilné telefóny a tablety. Naši vývojári vytvárajú aj vlastné mobilné aplikácie pre reštauratérov, ktorí chcú byť zákazníkom bližšie. Okrem toho sme vyvinuli taktiež mestskú aplikáciu pre českú Třebovú alebo interaktívnu mapu Židovského múzea v Prahe.

Máte tiež záujem o vlastnú aplikáciu?